Nadstandartní aktivity

Informace pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče, od tohoto školního roku nabízíme tyto nadstandardní aktivity, které jsou určeny pouze pro předškoláky!

ST - Pohybové a taneční hry (14:15 - 15:00 hod., probíhající s předškoláky na třídě Berušky, popř.na zahradě MŠ)

ČT - Výtvarné a pracovní činnosti (14:15 - 15:00 hod., probíhající s předškoláky na třídě Motýlek popř. v  polytechnickém centrum)

PÁ - Malý předškolák (na jednotlivých třídách v době odpočinku dětí)

Do těchto aktivit  nemusíte předškoláky přihlašovat. Budou se konat v rámci pobytu v MŠ, bezplatně, pravidelně a v kompetenci učitelek s ohledem na aktuální situaci v MŠ (nemocnost jak dětí, tak personálu).

Veškeré aktivity začnou od. října budou ukončeny na konci měsíce května a nebudou probíhat ve dnech podzimních, vánočních, jarních a velikonočních prázdnin.